Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 122
· Najnowszy użytkownik: tagac13

Kalendarz

Lipiec 2020

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

Kurnik

EUBGF

EBIF Deutschland

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

antalyaliali
27.12.2019 10:12:13
Szczęśliwego nowego roku, życzę wszystkiego najlepszego " liman hali yikama "

niuniuch
14.11.2019 21:48:53
V Mistrzostwa Polski odbędą się 15-16.02.2019 w Warszawie. Komplet szczegółów wkrótce.

niuniuch
26.02.2019 23:39:39
1-2.06.2019 Mistrzostwa Polski w Warszawie!

niuniuch
04.02.2018 12:08:23
Będzie zlot w Warszawie 10 lutego Uśmiech

niuniuch
04.01.2018 13:32:34
Kolejny Zlot w Warszawie w sobotę 13 stycznia

Losowa Fotka

Lista rankingowa Backgammon Polska

Data ostatniej aktualizacji: 03.02.2020

1	Jacek WOJCIECHOWSKI			Poznań				1813
2	Grzegorz BUZE				Warszawa			1762
3	Karol SZCZEREK				Sosnowiec			1747
4	Wojciech BATOR				Tarnów				1722
5	Paweł JÓŹWIAK				Poznań				1680
6	Maciej KAŁUZIŃSKI			Radzionków			1662
7	Camil OSTOJA DANIELEWICZ		Sztokholm			1647
8	Mariusz KIERCZKA			Warszawa			1620
9	Nachko NAKOV				Rousse				1608
10	Serkan KOLDANCA				Łódź				1606
11	Krzysztof POPIOŁEK			Myślenice			1601
12	Tomasz KRÓLIK				Warszawa			1600
13	Jacek BUĆKO				Warszawa			1596
14	Łukasz TYCZKOWSKI			Łódź				1593
15	Jean-Marc PAGES				Francja				1583
16	Kacper KLEPACKI				Tarnów				1582
17	Bogdan CIESIELSKI							1574
18	Marcin BUREK				Nowy Sącz			1573
19	Anna DADEJ				Warszawa			1571
20	Marek GORZECKI				Warszawa			1570
21	Radosław SKARŻYŃSKI			Warszawa			1567
22	Aistis SAVICKAS				Kaunas				1563
23	Karolina GOL				Warszawa			1557
24	Joseph BABIO				Katowice			1556
25	Ivo RADANOV				Rousse				1555
26	Piotr ZIELONKA				Pruszcz Gdański			1549
27	Piotr CIARKOWSKI							1544
28	Roman OCHĘDZAN				Tarnów				1535
29	Grzegorz TURKOT				Wrocław				1531
30	Philipp HEYNG				Niemcy				1529
31	Peter LAINE				Sztokholm			1528
32	Krzysztof KOWALCZYK			Dąbrowa Górnicza		1525
33	Łukasz MIERZEJEWSKI			Kraków				1523
34	Robert MATKOWSKI							1522
35	Grzegorz WIĘCH				Warszawa			1522
36	Jakub ŻYTKOWSKI				Gorzów Wlkp			1515
37	Marek WOJCIECHOWSKI			Poznań				1515
38	Sławomir SZMYT				Poznań				1510
39	Tomasz KUBIACZYK			Nekla				1509
40	Hanna WOŹNIAK				Warszawa			1509
41	Kamil BIENKIEWICZ							1509
42	Adam GNIOSKA				Warszawa			1502
43	Dariusz SEJDAK				Łódź				1502
44	Joanna CHORĘBAŁA							1500
45	Stanisław POPIOŁEK			Myślenice			1499
46	Andrzej SŁAPIŃSKI			Wieliszew			1499
47	Michał GRZESZCZYK			Nekla				1493
48	Martin FILIPI				Trusnov				1490
49	Katarzyna CICHAWA							1481
50	Jarosław ŻUBEREK			Łódź				1479
51	Michał MAGIN								1475
52	Piotr PIKUL				Tarnów				1475
53	Wiesław JANOCHA				Wrocław				1472
54	Jarosław CHADAŚ				Rzeszów				1468
55	Dorota RADOMIŃSKA			Warszawa			1465
56	Aleksandra PASIEKA			Międzyświeć			1463
57	Bartosz GOLIŃSKI			Słupsk				1463
58	Remigiusz ROJEK				Ruda Śląska			1460
59	Dariusz SAMORAJ				Warszawa			1458
60	Zuzanna POLBERG								1457
61	Maciej STROJNIK				Warszawa			1457
62	Marek PRZEPIÓRKOWSKI							1456
63	Janne BERGSTROEM			Sztokholm			1455
64	Hanna GOLIŃSKA				Słupsk				1454
65	Mariusz KORMIENKO							1453
66	Dawid SZIKORA				Lublin				1447
67	Dawid MACIEJEWSKI			Nekla				1446
68	Renee POUPEAU				Francja				1446
69	Maciej JELSKI				Dąbrowa Tarnowska		1444
70	Małgorzata PRENETA							1439
71	Lech LIPSKI				Warszawa			1437
72	Franciszek BOLECH			Kraków				1434
73	Przemysław MIK				Warszawa			1433
74	Agnius VOBOLI				Kaunas				1431
75	Aleksandra MROZOWSKA			Kraków				1420
76	Urszula FIDELUS				Kraków				1419
77	Maciej WOŁYNIEC				Warszawa			1415
78	Dakini HAPCZANG				Poznań				1414
79	Wacław STEVNERT				Warszawa			1414
80	Anna MIELECH				Białystok			1414
81	Marek CHYC				Tarnów				1409
82	Maciej MIERZEJEWSKI			Warszawa			1409
83	Wojciech MALINA				Ołpiny				1406
84	Łukasz KANIA				Tarnów				1405
85	Marcin KRASIŃSKI			Lublin				1403
86	Murad ABDULKHALIMOV			Tczew				1403
87	Radosław KLOCH				Tarnów				1402
88	Konrad BŁASZKO				Warszawa			1398
89	Bożydar SŁAWOW				Warszawa			1397
90	Ryszard RAJSKI				Myślenice			1392
91	Norbert JAGIEŁŁO			Kielce				1384
92	Małgorzata BATOR			Tarnów				1378
93	Piotr BATOR				Tarnów				1377
94	Ana KOSTANJSEK				Słowenia			1377
95	Wojciech KOCIĘDA			Warszawa			1364
96	Michał KLOCH				Tarnów				1361
97	Andrzej MARKITAN			Warszawa			1361
98	Artur SITEK				Warszawa			1316
99	Wojciech KUCZEK				Warszawa			1255
100	Hubert STRZAŁKOWSKI			Warszawa			1234


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,054,361 unikalne wizyty