Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 121
· Najnowszy użytkownik: Alvinek

Kalendarz

Kwiecień 2020

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

Kurnik

EUBGF

EBIF Deutschland

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

antalyaliali
27.12.2019 10:12:13
Szczęśliwego nowego roku, życzę wszystkiego najlepszego " liman hali yikama "

niuniuch
14.11.2019 21:48:53
V Mistrzostwa Polski odbędą się 15-16.02.2019 w Warszawie. Komplet szczegółów wkrótce.

niuniuch
26.02.2019 23:39:39
1-2.06.2019 Mistrzostwa Polski w Warszawie!

niuniuch
04.02.2018 12:08:23
Będzie zlot w Warszawie 10 lutego Uśmiech

niuniuch
04.01.2018 13:32:34
Kolejny Zlot w Warszawie w sobotę 13 stycznia

Losowa Fotka

Zobacz temat

 Drukuj temat
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Backgammona, Warszawa, luty 2020 - wyniki
niuniuch
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Backgammona:
1st Aistis Savickas (Litwa/Kowno)
2nd Marek Wojciechowski (Poznań)
3rd Wiesław Janocha (Wrocław)
4th Maciej Kałuziński (Radzionków)
5th Karol Szczerek (Sosnowiec)
6th Martin Barkwill (UK/Newcastle upon Tyne)
7th Grzegorz Buze (Warszawa)
7th Dawid Maciejewski (Nekla)
9th Łukasz Ciałoń (Bielsko-Biała)
9th Camil Ostoja (Szwecja/Sztokholm)
11th Agnius Vobolis (Litwa/Kowno)
11th Oleksandr Mezenok
13th Tomasz Kubiaczyk (Nekla)
13th Wojciech Janusz (Bytom)
13th Dorota Radomińska (Warszawa)
13th Marek Gorzecki (Warszawa)
17th Zoltan Eross (Węgry/Budapeszt)
17th Anna Dadej (Warszawa)
17th Paweł Strzelecki (Warszawa)
17th Joe Babio (Będzin)
21st Grzegorz Turkot (Wrocław)
21st Wojciech Bator (Tarnów)
21st Oskar Chochoł (Warszawa)
21st Bogdan Ciesielski (Piaseczno)
21st Dariusz Samoraj (Warszawa)
21st Aleksandra Mrozowska (Kraków)
21st Laszlo Mike (Węgry/Budapeszt)
21st Piotr Zielonka (Pruszcz Gdański)
29th Renata Dwilewicz (Wrocław)
29th Andrzej Markitan (Warszawa)
29th Marcin Krasiński (Łódź)
29th Jacek Wojciechowski (Poznań)
29th Tomasz Toke (Węgry/Budapeszt)
29th Michał Grzeszczyk (Nekla)
29th Tomasz Czajka (Warszawa)
37th Mariusz Kierczka (Warszawa)
37th Mateusz Rudziński (Nekla)
37th Hubert Strzałkowski (Warszawa)
37th Wojciech Wnęk (Koszalin)
37th Maciej Gołaszewski (Wrocław)
37th Magda Ciałoń (Bielsko-Biała)
37th Katarzyna Kowalczyk (Bydgoszcz)
37th Armin Roohbakhshan (Radmosko)
37th Paweł Gawlik (Warszawa)
37th Robert Kuźmicki (Milanówek)
37th Łukasz Mierzejewski (Katowice)
37th Maciej Wiśniewski (Bydgoszcz)
37th Grzegorz Więch (Warszawa)
37th Jan Hejduk (Koszalin)
37th Marcin Wilczek (Warszawa)

Puchar Backgammon Polska
1st Jacek Wojciechowski (Poznań)
2nd Zoltan Eross (Węgry/Budapeszt)
3rd Karol Szczerek (Sosnowiec)

4th Piotr Zielonka (Pruszcz Gdański)
5th Wojciech Bator (Tarnów)
5th Laszlo Mike (Węgry/Budapeszt)
7th Maciej Gołaszewski (Wrocław)
7th Michał Grzeszczyk (Nekla)
7th Maciej Wiśniewski (Bydgoszcz)
7th Magda Ciałoń (Bielsko-Biała)
11th Katarzyna Kowalczyk (Bydgoszcz)
11th Aleksandra Mrozowska (Kraków)
11th Mariusz Kierczka (Warszawa)
11th Armin Roohbakhshan (Radmosko)
11th Marcin Krasiński (Łódź)
11th Oskar Chochoł (Warszawa)
17th Renata Dwilewicz (Wrocław)
17th Grzegorz Turkot (Wrocław)

Superjackpot:
1st Laszlo Mike (Węgry/Budapeszt)
2nd Wojciech Janusz (Bytom)

Niedzielny Jackpot:
1st Hubert Strzałkowski (Warszawa)
2nd Zoltan Eross (Węgry/Budapeszt)

Sobotni Jackpot:
1st Tamas Eross (Węgry/Budapeszt)
2nd Laszlo Mike (Węgry/Budapeszt)

Kurak w Rosole:
1st Renata Dwilewicz (Wrocław)
2nd Oskar Chochoł (Warszawa)
Edytowane przez niuniuch dnia 18.02.2020 22:25:45
Alea iacta est
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
2,002,493 unikalne wizyty