Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 163
· Najnowszy użytkownik: Valzaver

Kalendarz

Marzec 2024

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Partnerzy

Kurnik

EUBGF

EBIF Deutschland

Losowa Fotka

Zobacz temat

 Drukuj temat
Warszawa
niuniuch
Powstał pomysł, żeby reaktywować warszawskie spotkania... ostatnie odbyło się jakieś 16 miesięcy temu!
Po rozmowach z kilkoma osobami postanowiłem spróbować znowu coś zrobić w tym temacie... zaznaczam, ze po wielu latach i paru "średnio miłych" doświadczeniach, może mi się szybko odechcieć Z przymrużeniem oka ale spróbować warto...

Zmienilibyśmy parę rzeczy z tym związanych:
- byłyby z góry wyznaczone terminy (patrz niżej) do końca roku - propozycja w każdą druga sobotę miesiąca - tak, aby każdy mógł sobie wcześniej zaplanować czas... w tym roku spotykalibyśmy się niezależnie od ilości graczy. Jeśli zdałoby to egzamin, czyli byli chętni, to dobrze, jak nie... no to wiadomo co - trzeba czekać kolejne półtora roku, aż ktoś zdecyduje się to wszystko ogarnąć Uśmiech
- wpisowe byłoby 20 PLN - od jakichś 10 lat nie było zmiany wpisowego...
- system pewnie taki jak poprzednio - grupowy - chyba, że macie inne propozycje...

Startowalibyśmy z turniejem w soboty ok 18.30, żeby skończyć w akceptowalnych, choć i tak późnych godzinach...

Oczywiście piwo, jedzenie i uśmiechy mile widziane - dwie pierwsze sprawy szczególnie dla właścicieli lokalu, którzy będą nas gościć...

Proponowane terminy spotkań w tym roku:
- 10 czerwiec
- 8 lipiec
- 12 sierpień
- 9 wrzesień
- 14 październik
- 11 listopad
- 9 grudzień

Prosiłbym o informacje, co o tym wszystkim sądzicie... brak odpowiedzi z pewnością nie zachęci mnie do działania Z przymrużeniem oka

Grzesiek vel Brytan
Alea iacta est
 
atlochowski
Witam

Na grę byłbym chętny. Czy na sam turniej to nie wiem, chętnie bym regularnie pograł z kims na żywo, a nie online.
 
niuniuch
Niestety w Polsce okazja do pogrania na żywo to rzadki rarytas...
Nie przegap zlotu w najbliższą sobotę Uśmiech.
Alea iacta est
 
atlochowski
Niestety w ta sobotę nie mogę. We wrześniu do was dołączę.
 
niuniuch
Informacja o Grześka o jutrzejszym zlocie:

Najbliższy zlot backgammona w Warszawie odbędzie się 8 lipca w klubokawiarni Jaś i Małgosia (al. Jana Pawła II 57) od 18.10. Turniej zaczyna się o 18.30. System dostosowany do ilości zawodników. Wpisowe 20PLN w całości przeznaczone na nagrody dla zwycięzców.
Zgłosiło się na razie 8 uczestników. Proszę o informację, jeśli miałby się ktoś pojawić jeszcze – trzeba rezerwować stoliki!
Pamiętajcie o planszach!
Alea iacta est
 
Filip
Nakładacie jakieś limity wiekowe?
 
niuniuch
Spotkania w Warszawie są w pubie przy piwie, więc domyślam się że wymagana jest pełnoletniość...
Alea iacta est
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
4,070,986 unikalne wizyty